Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mérgezés, drogok? Lehetséges-e?

Mérgezés, drogok? Lehetséges-e?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy tegnap voltunk egy nagy buliban.

Ott egy haveromat kínálták piával, elfogadta, egy picit émelygett, amit én a 60%-os alkoholtartalomnak tulajdonítottam, meg ugye volt az pár deci, de mégis parázunk, hogy tettek bele valamit.

Viszont már jól van, csak másnaposnak érzi magát.

Ezenkívül előtte még ivott pár deci vodkát.

Így előfordulhat, hogy valami olyan drog volt benne, hogy csak később jönnek elő a káros hatásai : S ? Nagyon félünk...

Légyszi, csak értelmes válaszokat!

Köszi előre is.


2011. aug. 6. 08:07
 1/2 anonim válasza:

az émelygést részegségnek hívják.

sztem nincs okotok félni, de máskor óvatosabban a piával, mert sok az állat..

2011. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy drogot tettek volna az italba, mert annak lett volna még valami kiugró hatása. Túlpörgés, boldogság, súlyos lehangoltság, stb.

Ha csak ezeket a piákat itta és megivás után "rosszul lett", az csak a pia volt.

2011. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!