Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a laparoszkopos petefes...

Milyen a laparoszkopos petefeszek ciszta eltavolitas? Sajnos jovo honapban ez var ram.

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik az egesz menete? Mennyi ido utana a felepules? Es jelentkezik huvelyi verzes a mutet utan?
2011. aug. 15. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A laparoszkópos műtét azt jelenti hogy a hasadat vágják fel, alul a méh tájékánál. Ha csak a cystát távolítják el akkor nem olyan sok a műtét utáni állapot. 1-2 hét max.
2011. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár régi a kérdés, de hátha mást is érdekel. Szóval az tulzás, h felvágják, 3 helyen (Köldök, + alul 2x 1cm-es) bemetszést végeznek, oda nyomják be a 3 vékony csövet, azokon keresztül távolítják el. Utána 1 hétig feküdtem, de csak biztonsgái okokból, amugy 2-3 nap alatt kiheverhető, és nem menstruációs vérzés van utána, hanem csak a tisztító folyadék ürül ki.(menstruáció közben nem végeznek ugyse ilyen műtétet) Nekem az egyiket kivették, utána csak mondom, h simán teherbe estem, hála a jó Istennek! ezt csak azért mondom, hogy megnyugtassak mindenkit, mert én nagyon féltem tőle, h emiatt nem jön össze a bambínó.
2014. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!