Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rosszul érzem magam testileg...

Rosszul érzem magam testileg és lelkileg is, a problémám bővebben leírtam, napok óta már így vagyok, hiába járok el futni vagy mozogni nem jó. Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy nagyon sokszor felkelek az éjszaka folyamán. Egész nap álmos vagyok és fáradt. Rossz a közérzetem is, az emésztésem se valami jó. A végtagjaim sokat zsibbadnak, olyan érzésem van, mint ami le akarna szakadni, ez kihat a lelki dolgaimra is.
2011. aug. 16. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nő?Férfi? Milyen lelki problénáid vannak? Amit írtál, az alapján elsőre azt gondolom depressziós vagy.A végtagzsibbadás magnézium hiányra utalhat, igyál sok ásványvizet, vagy/és szedj pezsgőtabit.Az emésztéseddel mi a helyzet? Puffadsz? esetleg székrdeés?hasmenés, Kicsit bővebben írj a problémádról, hogy tudjunk segíteni.
2011. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lelki problémáim családi dolgok már egy pár éve. de most itthon vagyok nyáron így még több. 19 éves lány vagyok. Rossz emésztés az, hogy székletem 2-3 napja van mindig nehéz a gyomrom.
2011. aug. 16. 14:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Vérnyomást mértél-e? Vércukorszintet? A tünetek, amiket leírtál akár ilyesmire is utalhatnak. Végtagzsibbadás az keringési zavar jele, az pedig a magas vérnyomás velejárója.Jobbulást!
2011. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én is hasonóan vagyok,mint te.

nálunk is állandó családi problémák,jól tanulok,de matekból sík hülye vagyok és jövő héten mehetek pótvizsgázni...

sajnos pánikbeteg vagyok,én magne b6-ot szedek,akkor könnyebben tudok aludni is és jobban is érzem magam.

menj el szerintem kivizsgálásra,nézesd meg a vérnyomásod,cukrod,ha vérszegény vagy attól is lehetsz egész nap fáradt.

2011. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt mind a stressz csinálja.Amiatt nem alszol, az meg kihat a közérzetedre, meg persze aki keveset alszik az gyengébb is.a stressz emésztési problémákat is okozhat.

Ezt a családi problémát kellene megoldani, vagy környezetváltozás kellene, el kéne költözni, meg kell szabadulnod attól, ami idegesít.

2011. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valahogy próbálj javítani a kedveden.Tölts több időt a barátnőiddel!Én amúgy, ha rossz kedvem van zenét hallgatok, de nem olyat amitől még depisebb leszek,hanem valami pörgőset, kedvcsinálót.

Székletnek minden nap lennie kellene, legalábbis az az egészséges. Nem túl keveset eszel? Megvan a napi 5-szöri étkezés?

Egyél több lédús gyümölcsöt, zöldségféléket, teljeskiőrlésű pékárut, rostos levet igyál, és egyél minnél több joghurtot, vagy igyál tejet, amelyiket jobban szereted. ha még így is csak 2-3 naponta van székleted8ami amúgy valószínűleg a lassú anyagcseréd miatt van) 300 Ftért lehet kapni MIRA nevű glaubersós vizet.Rá van írva hogyan kell kúraszerűen fogyasztani, az helyrerakja a gyomrod. De ha továbbra is fennáll a probléma, esetleg fájdalmaid is vannak, fordulj orvoshoz.

2011. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kicsit alacsony a vérnyomásom most mértük, a családi problémáimat megoldani sajnos nem lehet. Egyetemen tanulok, a környezetváltozás meg lesz mert kollégiumban lakom, csak hétvégente egy hétre leépülök, most pedig egész nyáron :(
2011. aug. 16. 15:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Sok gyümölcsöt és zöldséget fogyazstok, meg joghurtot is szóval nem értem
2011. aug. 16. 15:16
 9/12 anonim ***** válasza:
És az megoldható lenne, hogy hétvégén a leépítő család helyett az otthoni barátokat, rokonokat látogatnád meg?Aztán meg elvonulsz tanulni (ezt sem muszáj otthon, lehet könyvtárban, vagy kellemes vendéglátó helyen)és már el is telt a hétvége.
2011. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én,ha nem uszáj,akkor csak 2-3 hetente járok haza a koliból. Jól ellehet ott lenni :)
2011. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!