Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek az allergiás...

Szerintetek az allergiás vérteszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
A történet a következő: régóta gyanítjuk itthon hogy allergiás vagyok a tejre, vagy a tojásfehérjére. Bizonyítékunk sosem volt rá, de megfigyeltük, hoyg többnyire mikor tejes és/vagy tojásos ételeket eszem, csúnya ekcéma jön ki rajtam. A dolgo pikantériája, hogy ma kaptam meg az allergiás vérvétel eredményét, amiben több mint 50 élelmiszerre szűrtek, és minden negatív lett... Ráadásul az elmúlt egy hétben alig ette, akkor is csak tejmentes kenyeret, és teljesn elmúltak a foltjaim. Azt hallottam többektől már, hogy e avérteszt nem midnig megbízható, és néha nem mutatja ki a tényleges allergiát... ez mennyire igaz? Kinek annak tapasztalatai. Meg kellene nyugodnom, de éppen ellenkezőleg: nem tudom merjek-e tejes dolgokat enni, ha most ennék és előjönne 100% biztos lennék benne, de nem akarok megint foltos lenni mert lassan múlik, és kemény diéta árán tűnik el...
2011. okt. 17. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

igen ez allergia ,de sztem nem vészes de azért ,mond el a háziorvosodnak és majd felír valamit rá

biztos ami biztos

2011. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!