Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mostanában szúr a szívem a...

Mostanában szúr a szívem a nagy melegtől, kiír ezzel a doki 3-4 nap táppénzre?

Figyelt kérdés
A nagy meleg miatt rosszul alszok, és valószínűleg emiatt (meg amúgy is van mitrális prolapszusom - nem szívbetegség, inkább csak születési rendellenesség). Nagyon meleg van ott ahol alszok és nem tudok máshol (max ha elmegyek vízpartra nyaralni, de ezt csak nem mondhatom :)). Szóval elmondjam a dokinak az őszintét vagy kamuzzak valamit, hogy kiírjon? Kezdő vagyok e téren még, fél éve dolgozom kb. A doki jó fej, bár ilyet még nem kértem tőle (ahogy nézem, ez akár táppénzcsalásnak is minősülhet, amivel meg megüthetjük a bokánkat, ő is, én is).
2011. aug. 20. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom az orvos mire ír ki, de ajánlom a citromfű-teát alváshoz. konkrétan egy alvásproblémás emberrel végig kapcsolatban voltunk, amíg kipróbálta, és neki tényleg segített.
2011. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlan, a mitralprolapsus szívbetegség. Ha pedig nem csinálnak vele semmit, azaz nem jársz vele rendszeresen kardiológiára (EKG, echo), akkor rövid távon szívelégtelenséghez vezet, az pedig nagyon nem vicces betegség.

Egyébként a szívelégtelenségre a rendszeres rossz alvás is igencsak hajlamosít.

Ne táppénzcsalj, inkább használd ki ezt a pár napot a kardiológiai vizitre. Háziorvos be tud utalni.

2011. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nadet válasza:
EKG-re nem lehet csak úgy elmenni, hiába ír ki pár napra, oda több hét mire adnak időpontot...
2011. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!