Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Agyalapi mirigy daganatom...

Agyalapi mirigy daganatom van, járok belgyógyászhoz, régen voltam MR en de nem küldött el mostanában, kérhetnék tőle korábbi kontrol időpontot, és ha nem jut eszébe javasolhatnám én az MR vizsgálatot?

Figyelt kérdés
mert gyakran vagyok rosszúl, rossz a cukrom meg a vérnyomásom, és az lehet a daganattol elvileg, sokat fagytam is, a házi orvos meg nem küldhet el MR re, sőt vizsgűálatokra sem küld, csak pszichiátriára, de oda is sokára kaptam időpontot
2011. jan. 17. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beszéld meg vele a panaszaid, mond el, hogy megnyugtatna, ha elküldene MR-re. A dokid azért van, hogy segítsen és meghallgasson. Ha úgy gondolja, hogy a panaszaid alapján indokolt, akkor el fog küldeni. :)
2011. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tudja a bajomat, csak már fél évente járok hozzá, és március végére ven konrtollra időpontom, ezelőtt szóba se jött az mr, én meg nem akartam könyörögni, de jól voltam, gyógyszer mellett persze, viszont úgy volt h legközelebb elküld hasu UH ra, meg hüvely UH ra a cisztáim miatt, mivel pco m is van, de oda sek üldött el, mert jók voltak a hormonjaim

most viszont házi doki sima laborba küldött, és ott magas volt kicsit a cukrom, meg magas a vérnyomásom vagy a pulzusom, illetve ugrál, persze mikor odkinál vagyok akkor jó, de az üzemorvosnál meg itthon rossz volt

2011. jan. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!