Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vélemények az Ars Medica-ról?...

Vélemények az Ars Medica-ról? Orrsovényferdülés műtétre készülök.

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Látom, nem mostani a kérdés de volt ott műtétem is gondoltam, kiírom, hátha segítek vele valakinek: nekem negatív tapasztalatom volt, vírusszemölcs eltávolítás talpról, nem tudták elérzésteleníteni, ott szenvedtem, közben egy nő azzal csesztetett, hogy nem jól írta fel az adataimat, diktáljam be mégegyszer, sokat kellett várni az orvosra kontrollnál, ránézett a lábamra és annyit mondott, hogy sikerült a műtét, nem kell megismételni. Hát még jó. Azóta egyszer volt szükségem hasonló beavatkozásra, Dr. Sobor Györgyhöz mentem a Scalpel Lézerklinikára, pillanatok alatt megoldotta a bajomat, az ár elfogadható, a kiszolgálás és gyorsaság, színvonal szuper. Orrsövénnyel nem tudom, foglalkozik-e de érdekelne a tapasztalatod azóta, kedves kérdező!A férjemnek is szüksége lenne rá.
2014. febr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!