Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Boka műtét? (dehogyrövid)

Boka műtét? (dehogyrövid)

Figyelt kérdés
Húsvétkor eltörtem a bokám (pontosabban a szárkapoccsontom boka fölött) amit meg kellett műteni, gerinc érzéstelenítést kaptam, de olyan szinten fájdalmas volt, hogy olyan még egyszer nem akarok átélni. (2 tűt elhajlítottak a gerincemen, és kb. 6-7 szer mellé szúrták) Tehát az lenne a kérdésem, hogy ha nem egyezek bele abba, hogy érzéstelenítsék, akkor altathatnak, vagy meg se csinálják? Első alkalommal vonakodtak az altatástól túlsúly miatt, és most megint megyünk anesztozoblablablára :D és ott beszéljük meg
2011. okt. 19. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha akkora a túlsúlyod, hogy aggódtak miatta,akkor én nem akarnám,hogy altassanak
2011. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én március 1-én törtem el a bokám, és szintén gerinc érzéstelenitést kaptam. Nagyon féltem tőle, és én is kértem, hogy inkább altassanak, de nekem sem javasolták. Én is kissé túlsúlyos vagyok, ráadásul más betegségem is van. Viszont az érzéstelenités inkább csak kellemetlen volt, csak kicsit fájt. Szerintem a dokid volt ügyetlen, mert nekem csontritkulás miatt a csigolyáim össze vannak csúszva, és mégis nagyon ügyesen beadta az érzéstelenitőt a doktornő. Ráadásul nekem még másnap sem fájt, pedig sokan azt mondják, hogy utána napokig fáj a hátuk.

De sérvműtétnél altattak, mivel azt nem lehetett másképp megcsinálni.

Szóval biztos lehet altatást is kérni, amennyiben ragaszkodsz hozzá, de szerintem inkább másik altatóorvost kérj.

2011. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az csak egy kezdő altatóorvos volt nyugi :) altatásnak nagyon sok veszélye van köztük sajnos benne van az is hogy nem kelsz fel, szerintem ha pedig egy boka műtét van akkor tudom hogy kellemetlen de inkább érzéstelenítő mint hogy életed kockáztasd :) kitartás!
2017. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!