Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kb. fél éve huzták ki a...

Kb. fél éve huzták ki a rágófogam és pár napja ettem danone roppancsot és a roppancsra ráharaptam ugy h fog+ iny ahol kihuzták, már kb 5 napja fájdalomcsillapitozok ugy fáj mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha egyértelmű, hogy a roppancs-harapás óta fáj, akkor valószínűleg felsértette az ínyedet, de hogy bekerülhetett-e egy darab vagy "csak" begyulladt, el is fertőződött ezt így persze nem lehet tudni.


Az, hogy a fájdalom mennyire erős (igényel-e fájdalomcsillapítót) nagyon szubjektív.

Én is fogorvosi kezelés alatt állok. Gyökérkezelést csináltak (több alkalommal tisztították). Amikor már a gócos részt takarította a doki többször is, ott a fogorvosi székben jelentkező fájdalom sokkal elviselhetőbb volt számomra, mint az amikor napokig nem erősen (de idegesítően) sajgott a fogam. Én is szedtem rá egy-egy erősebb fájdalomcsillapítót is, de szerintem valójában indokolatlan volt.


A lényeg, hogy lehet, hogy meg vagy ijedve ezért fáj nagyon, és ezért nem tud gyógyulni se.

Szerintem menj el vele fogorvoshoz, aki megnyugtat vagy kezel, ha kell :)

2011. aug. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!