Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik az egynapos...

Hogyan zajlik az egynapos sebészeti ellátás?

Figyelt kérdés
A TB által finanszírozott ellátásnak számít? Mikor engednek haza? Mit kell magammal vinni?
2011. szept. 1. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy Tb által finanszírozott ellátásnak minősül-e? Attól függ, hová mész. Magánklinikán nem, körzetes állam kórházban igen. A beavatkozás után 2-3 órával elengednek, szokásos kórházi dolgokat kell magaddal vigyél.
2011. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azt megnézem, hogy sérv műtét után ki szaladgál haza 2-3 óra múlva :D


Általában aznap vagy előző nap fektetnek be, utána műtét, majd másnap mehetsz haza, így szokott lenni, legalábbis sérv műtéteknél tuti!

2011. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kezelo orvosodtol kerdezd meg!
2011. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én bementem nyakig epekövekkel reggel 7.30-ra, 8-kor toltak a műtőbe, 8.20-kor felébresztettek és 12.30-kor kisétáltam a kórház kapuján, kezemben a zárójelentéssel
2011. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az előzetes vizsgálatok eredményeivel és a beutalóval bementem reggel a kórházba, még pár papírt aláírattak velem az altatással kapcsolatban, aztán megmutatták az ágyam, adtak hálóinget és beszúrták az infúziót, ami egyáltalán nem fáj. Ja és mindezt éhgyomorra, úgy hogy éjféltől se kaja, se pia. Aztán betoltak a műtőbe nyolc körül, benyomták a gyógyszert és már aludtam is. Mikor felkeltem, mondták hogy igyak, mert úgy engednek haza, ha pisilek, szóval megittam egy csomó vizet (vinni kell egy palackkal, meg sós rágcsát). Marhára szédültem, aztán hánytam is. De végül dél és egy körül hazazavartak.
2011. szept. 10. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!