Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pajzsmirigy mütét után mennyir...

Pajzsmirigy mütét után mennyire fog fájni a vágás helye és belülről?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz a mutét kiveszik az egyik felét mert csomó van rajta, de múlt szerdán már a másik felén is találtak csomókat :S Mennyire fáj ez? és utánna meddig kell otthon maradnom suliból? 17/L
2011. szept. 2. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Én a helyeben nem azért aggódnék, hogy a műtét után mennyire fáj. Bele sem gondoltál, hogy ha egy szervben csomót találnak és ki kell műteni az micsoda?
2011. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom, rák! de csak 17 éves vagyok....nekem sem esik jol ezt tudni :(
2011. szept. 2. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már túlvagyok egy rákos betegségen. Hidd el nem vészes egy ilyen műtét. Ismerősömnek volt és pár nap alatt mehetett is haza. De nem ez a módszere a túlélésnek, hogy nem akarsz tudomást venni róla. Meg kell ismerni mivel állsz szemben, és el kell tudni fogadni. Nekem urológiai daganatom volt. 1,5 éve és itt vagyok, segíteni próbálok amennyire tőlem telik. Ha gondolod írj privátot és ott jobban leírom mi volt.
2011. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én tudom mivel állok szembe és el is fogadom, csak engem annyira nem érdekel, hogy nagyon nem, az se ha most kell meghalnom! Szerdáig élem az életem és addig élvezem amíg lehet, nem ilyeneknél fogok megakadni! :)
2011. szept. 2. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Bocsáss meg, hogy segíteni akartam. Ilyen hozzállással nem jutsz túl messze.
2011. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én orulok hogy segíteni akarsz és koszonom is! :) De szerintem azzal semmi gond sincs hogy nem úgy fogadom ezt a dolgot hogy végig sírok vagy én nem tudom mit csinálok, nem ez a megoldás rá, hanem hogy beletorodok hogy ez van és minden jó lesz, más is túlélte akk én is túlfogom, és ha nem akkor nem, van aki vigyáz rám fentrol! :)
2011. szept. 2. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már,miért riogatjátok rákkal a kérdezőt??!!! Ezek pajzsmirigy göbök, esetleg ciszták! Biztosan nem rák! Amúgy meg a lakosság 90 %-ának vannak göbök és ciszták a pajzsmirigyében,csak nem tud róla! MErt ezek nem okoznak panaszt általában,csak ha már nagyon-nagy pl egy ciszta!
2012. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És az kimaradt,hogy ezek a göbök és ciszták jóindulatú elváltozások,igen ritka esetben rák! Főleg nem 17 évesen! Amúgy kérdező,azóta megműtöttek? Milyen volt?
2012. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!