Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A házi orvost lehet valahol...

A házi orvost lehet valahol jelenteni amiért nem képes rendesen ellátni a körzetét?

Figyelt kérdés
Alapból telefonon kell időpontot kérni, ha rosszul vagyok és el akarok menni meg nézetni magam, már ez alapból egyedülálló(másnál nem kell), de hogy a telefont egyszerűen nem veszik fel az már botrány! Ma 20x hívtam 1percig csöng és nem képes felvenni. Mikor elmegyek csak úgy mert meg unom akkor még ők szólnak be. hogy miért nem kérek időpontot, mikor elmondom az a válasz, hogy pedig itt agyunk. Teszem hozzá beteggel még soha nem találkoztam. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy jönne ő így ki házhoz? Át kérhetem a kartonom máshoz? De kihez?
2011. szept. 6. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárkihez átkérheted magad, aki fogad. Van egy körzetileg kijelölt orvos, akinek fogadnia kell, de felteszem most pont annál vagy.
2011. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen annál, de egyszerűen botrány hogy nem lehet hozzá bejelentkezni! Csak mivel az összes orvos egy helyen van, ha át kérem a kartont máshoz(feltéve, hogy fogad) nem fogják húzni a szájukat? Vagy nem lesz utána balhé mert át megyek?
2011. szept. 6. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan átmehetsz, a másik orvos pedig örülni fog mivel pénzt kap utánad, hogy köztük lesz e konfliktus azzal meg ne foglalkozz.A papírjaidat át tudja kérni az új orvos is, neked be sem kell menned érte. Egyébként én is ugyanilyen helyzetben vagyok, én már szombat óta itthon vagyok betegen( lázasan) az egy éves kisfiammal, mert szerdára kaptam időpontot.
2011. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bemész egy másik orvoshoz, és megmondod, hogy hozzá akarsz járni, és fogad-e. ha igen, akkor átkéred a kartonodat. Ennyi.


Intézményen belül lehet hogy ők is elintézik a karton átkérését és akkor neked nem kell ezzel bajlódni.

2011. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, holnap még el intézem nála a dolgaimat, aztán át megyek máshoz. Kapja utánam a pénzt, de ellátni nem akar. Azért az kemény, hogy 4 napot beteg a gyerek mire egyáltalán megnézi...szerencsére a gyerek orvosom anno nagyon jó volt, de hát az sem ma volt már!
2011. szept. 6. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A válasz engem is érdekelne mert a mi körzeti orvosunk is kb ugyanezt csinálja és nem gondolom azt, hogy normális dolog ha nekem kell más orvost keresnem, amiért ő nem dolgozik rendesen. Én vidéken élek és a másik körzeti orvos tőlünk 10 km-re van és nem egyszerű megoldani, főleg betegen az utazgatást egyik községből a másikba.
2011. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
13:01 vagyok, bocsi félreérthettél, nem a gyerek beteg hanem én, csak aggódok hogy elkapja tőlem. A gyermekorvosnál nincs ilyen, az ég és föld. Sok sikert az orvosváltáshoz
2011. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ohh bocsánat.:) De azért biztos, hogy lehet valahol őket jelenteni hiszen nem végzi normálisan a munkáját! Már gondolkoztam, hogy felveszem hányszor telefonálok és hányszor nem veszi fel és oda adom neki mikor képesek letagadni a tényeket...
2011. szept. 7. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!