Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek milyen modon kezeltek...

Kinek milyen modon kezeltek laban levo visszeret? Meg voltal elegedve? Vagy Mas modszert valasztanal legkozelebb?

Figyelt kérdés
Lezer, kihuztak, injekcio, stb. Melyik korhazat tudod ajanlani, melyik orvost?
2011. szept. 7. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez fugg attol, hogy mi az oka? Rendszerint vas, kalcium es kovasav hianya okozza, vagy pedig altalaban a noknel a szules utan szokott jelentkezni.

Nekem mivel szulesek utan jelentkezett, igy termeszetes gyogymodot valasztottam, es elmult.

Egyik ismerosom viszont a beavatkozasokat valasztotta, kihuztak, injekcio stb., de mindig visszajott. TEhat ezert En ugy gondolom, hogy ha tegyuk fel, hogy vit.hiany okozza, akkor azt hiaba fogjak kihuzni...mivel az okot nem szuntettek meg.

2011. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor gondolom ez egy vérvételből ki is derül. Nekem szülés előtt is volt, de nagyon pici, alig látszott. Most viszont (8 hónapos a gyermek), elég durván néz ki, semmit nem is javul a kenőcsöktől. Viszont nem fáj. De nem esztétikus.
2011. szept. 8. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!