Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha közlekedési balesetet...

Ha közlekedési balesetet szenvednél mit választanál inkább azonnali halál, vagy örök életre nyomoréknak lenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 13:16
 1/6 Animegirl válasza:
100%
Inkább a halál..Bár ez attól is függ hogyan nyomorodnék meg. Ha mondjuk lebénulnék teljesen akkor inkább haljak meg..:S
2011. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jut... ha azonnal meghalnék, akkor így kellett lennie, de ha csak nyomorék leszek, akkor úgy gondolnám, hogy nem véletlenül maradtam életben. Én legalább is hiszek az ilyenekben.
2011. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak egy gond van: ebben nem te döntesz
2011. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Én nem lennék öngyilkos az biztos.Már csak azért sem mert ha irni tudsz egy kérdést, akkor a kezeidet biztos tudod használni.Nem lehet akkora gond hogy öngyilkos legyél.Találd fel magad ebben a helyzetben is, még ha nem is olyan egyszerü.Át érzem a problémádat mert ugyan nem vagyok lebénulva de elég rosz az egészségi állapotom, mozgás nehézségeim vannak.De én is megprobálom elfogadni ezt de nem volt számomra sem egyszerü az elején.
2011. szept. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Edina82 válasza:

A barátomnak - közlekedési baleset miatt - levágták az egyik lábát combból. És örülünk, hogy él!

Műlábat kapott, és gyakorlatilag bármit meg tud csinálni, amit előtte.

Az ágyban és a strandon kicsit furcsa, de kezdjük megszokni.

2012. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

25 éves koromban - 2 éve - döntenem kellett arról, hogy combban amputálják a lábamat.

Rettentően nehéz volt, de most már örülök, hogy élek!

2012. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!