Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit gondoltok az ortopéd...

Mit gondoltok az ortopéd cipőket gyártó cégekről? Tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Jó barátom egy ilyen cégnél dolgozik- pár hete. Teszi ezt szívvel-lélekkel, mert hiszi, segíthet az embereken. Ma mesélte, kivitték a megrendelt cipőt egy szellemileg sérült hölgynek. Ez a hölgy egy gyermek őszinte, leplezetlen várakozásával fogadta a barátomat és a kollégáját. Olyan cipőt gyártottak a munkatársak, hogy a hölgy kicsit sem tudta beledugni a lábfejét. Próbálta, de nem sikerült elfojtani a könnyeit , majd megjegyezte csendesen : "azt hittem, végre elmehetek vasárnap a templomba, mert végre lesz olyan cipőm, amiben menni tudok."

Ez csak engem háborít fel??? Hogy a fenébe lehet mások érzéseivel játszani??? Mélységesen undorítónak találom, hogy bár pontosan leveszik a méreteket, ha nem elég 'csinos' a gyógycipő, tovább faragják a kaptafát. Így jutnak el odáig, hogy nem lesz jó a várva várt cipő. És okoznak csalódásokat. Aztán telnek a hetek, hónapok, mire újra a megrendelőre nyitják az ajtót. Hiszen a támogatást megkapják így is, úgy is...


2011. szept. 12. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban van a cég? Kíváncsivá tettél.
2011. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza
2011. szept. 13. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Sejtettem, édesanyám is kapott cipőt, de olyan kényelmetlen neki, hogy nem is hordja. De van több cég is úgy tudom, ez amelyikről írsz melyik úton van? Már csak azért érdekel, hogy egyről beszélünk e, mert esedékes lenne már neki egy új, és akkor oda se megyünk ha ott is rosszat csinálnak. Sajnos a nevére nem emlékszem.
2011. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Debreceni útra költöztek.

Két szóból áll a nevük.

Az első szó 'P'-vel / 3 betűs/, a második 'V'-vel /8 betűs/ kezdődik.

És mindkét szó 'O'-ra végződik.

2011. szept. 29. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!