Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit gondoltok manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok manapság a "fiúzásról-pasizásról"? Milyen tapasztalataitok vannak fiatalabbként szóval az ilyen 18-20as éveikben járó hölgyeket kérdem elsősorban.

Figyelt kérdés
Arra vagyok főként kíváncsi, hogy manapság mi számít soknak, mitől maradi/lemaradt valaki. Mennyi idő után léptek a következő szintre (randizás-csók-első együttlét valahol közben talán szerelem)? Mennyi ideje vagy együtt a jelenlegi pároddal/mennyi ideig tartott a leghosszabb párkapcsolatod?
2011. júl. 31. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Több mint egy éve vagyunk együtt.Találkoztunk párszor.Szex és járás.Együtt élés,család lassan majd.Exemmel 3 évet voltam.Normál esetben pár randi,csók és szex majd 1-3hónap után.szerelem kinek mikor....exembe 3-4honap után lettem az.mostaniba meg már ismerkedés alatt
2011. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam már egy csók is kizárt, ha nem érzek valami "többet" a fiú iránt. Képtelen lennék szerelem nélkül járni valakivel, nem tartom jó ötletnek, hogy úgy jöjjek össze valakivel, hogy vagy lesz szerelem, vagy nem... Mindig is hosszú távra terveztem és úgy látom értelmét egy kapcsolatnak, ha úgy indulunk neki, hogy az egész életünket együtt szeretnénk leélni...

Úgyhogy nálam a "sorrend": randizás-szerelem-csók-petting-több hónap után első együttlét.

Az 1. barátomat már 3 éve ismertem, jó barátok voltunk, aztán egymásba szerettünk- másfél évig jártunk, de "csak" orális szexig jutottunk, nem feküdtem le vele. 14 voltam, mikor összejöttünk.

A mostani barátommal 16,5 évesen jöttem össze, vele mondhatni első látásra szerelem volt, 3 hétig randiztunk, mire elcsattant az 1. csók (már az 1. randi után meg akart csókolni, de én megmondtam neki, hogy nekem ehhez nem elég, hogy szimpatikus nekem és szerencsémre Ő ezt tiszteletben tartotta és kitartóan udvarolt :)). Akkor már fülig belezúgtam, és onnantól kezdve közös jövőt tervezünk. Mivel még szűz voltam, és elég konzervatívan neveltek, így 1 év kellett, mire minden lelki gátat le tudtam győzni, és lefeküdtem Vele. Csodás volt, és azóta is az... Majdnem 4 éve vagyunk együtt, most fogunk összeköltözni... :)

Ha most új barátom lenne, nála annyi lenne a különbség, hogy már nem a szüzességemet adnám neki, így nem egy év után feküdnék csak le vele, azonban biztos, hogy több hónap után adnám csak oda magam.

Azt hiszem, a mai világban nem nagyon lehet nálam "maradibb" embert találni, akinek szerelem kell egy kapcsolathoz, és csak úgy jár valakivel, ha már az elejétől fogva közös gyerekekről esik szó... :D Úgyhogy az én szememben nincs "maradi", azt az ismerősömet sem tartom semmivel kevesebb embernek, akiről idén megtudtam (2 éve ismerem), hogy a nászéjszakáig tartogatja a szüzességét. Inkább örülök, ha olyan emberrel találkozok, aki hozzám hasonlóan gondolkozik. Szerencsére van még ilyen :)

20L

2011. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a mi számít soknak kérdést nem igazán értem. Mi sok?

Nálam lemaradtnak az számít, aki egészen eddig nem is próbálkozott randizni. Nem ítélem el, de szerintem azért lemaradt valami jóról. :S

Hát én exemmel 2.5 évig jártam, utána egy sor egyéjszakásom és próbálkozások voltak, amik nem jártak sikerrel, szóval kialakult általános kép nincs, mostani barátommal első randin jól elvoltunk, másodikon megcsókolt, harmadikon lefeküdtünk - eme gyors tempó annak tudható be, hogy korábban átvertek, hiába vártam sokáig, szóval nem volt kedvem megint pofára esni - aztán utána így jártunk... fél éve vagyunk együtt, összeköltözés nincs tervben, már rövidtávon mert anyagilag nem menne. Amúgy beszélgettünk közös jövőről, főleg ő hozta fel mindig, amit furcsálltam, mert azt hittem a srácok nem szeretnek ennyire előre gondolkozni.

20L

2011. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban volt sok rövid semmirevaló kapcsolatom, aztán ezt meguntam..már kezdtem feladni a reményt, hogy egyszer nekem is lesz értelmes barátom..Aztán találtam egyet ( :) ) akivel mielőtt összejöttünk volna 1hónapig ismerkedtünk..lehet maradi, vagy nem tudom, de nem akartam zsákba macskát venni.. :) azóta még együtt vagyunk, másfél éve.
2011. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!