Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mostkaptam 2és fél éves...

Mostkaptam 2és fél éves fiamra aki asztmás közgyógy igazolványt. Na most csak azt lehet iratni ami az asztma ellen kell neki vagy pedig vitamint is?

Figyelt kérdés
Vagy betadint ami nincs a közgyógyban! Miketirathatok vagy hogy müködik ez . Tapasztalatlan vagyok még.
2011. szept. 13. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Inkább hozd rendbe a fiadat jó sok C-vitaminnal, a közgyógy igazolványt meg dobd ki a szemétbe. Amiket a közgyógy igazolványra tudsz venni, az mind ártalmas vegyület, csak mérgezed a gyereket velük. ( Az asztmás embereknek csak nagyfokú C-vitamin hiánya van, ezt pótolva meggyógyulnak. Sajnálom hogy te ezt még nem hallottad.)
2011. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Bocs, a lényeg lemaradt!

Vitamint nem tudsz közgyógyra venni, mert a gyógyszergyártók érdeke az, hogy gyógyszereket vegyenek az emberek, nem pedig vitaminokat. Ha pedig adnak rá vitamint, az csak olyan illúzió vitamin, aminek haszna nincs, mert olyan pici mennyiségeket tartalmaz vitaminokból, aminek még nincs terápiás értéke. Ezért ha jót akarsz a gyereknek, próbáld ki nála a dr Lenkeis folyékony multivitamint, és amellé még adjál neki kb. napi 500mg C-vitamint, hogy helyre jöhessen.

2011. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosod elmagyarázza. Mindent felirat hatsz, amit a szakorvos javasol. Ha vitamint is felír, akkor azt is.
2011. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én gyerekem rengeteg vitamint eszik mégis valószínű hogy asztmás lett!C vitaminnal nemtudod a gyereket meggyógyítani!
2013. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!