Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szájpadhasadék (nyúlajak)...

Szájpadhasadék (nyúlajak) nyomát el lehet véglegesen tüntetni?

Figyelt kérdés

Az orromat már nagyjából megcsinálták szinte olyan mint bárki másé, bár még lehet hogy lesz egy kisebb igazítás. Viszont az orr és a száj közötti forradásnyomot el lehet teljesen tüntetni?

16/F


2011. szept. 13. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyásznál próbálkozz. Különféle lézeres beavatkozások nyújthatnak erre megoldást, viszont az is biztos, hogy ezt már nem támogatja a tb, szóval fizetni kell érte.
2011. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

növessz bajuszt! ;)


viccet félretéve, a plasztikai sebészt kérdezd meg, aki kezel, mert ő látja milyen a forradásod

2011. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, mert úgy tudom forradás helyén nem nő a szőr és bár még annyira nem szőrösödik, szerintem nem nő nekem se.

Amúgy (normális) plasztikai sebészt tud valaki ajánlani. Az orromat Dr. Rezek Ödön műtötte na valami hasonló minőség kéne a számhoz is :)

2011. szept. 13. 17:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja amúgy ajakhasadék :)
2011. szept. 13. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy olyan vékony heg marad, hogy nem látszik a hegvonal okozta szőrzet kimaradás. Keress az interneten orvos válaszol rovatot, ott van szájsebész plasztikai sebész, és olvashatod a visszajelzéseket is, na meg a kérdéseket is. Te is felteheted a kérdésedet, anélkül, hogy megjelenne az email címed. Jelszót kell beírni és arra a jelszóra válaszol
2011. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most viszont szerintem megvan a megfelelő orvos.
2011. nov. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!