Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bármelyik kórházba mehetek?

Bármelyik kórházba mehetek?

Figyelt kérdés
Pesten akarok urológiára menni rövid fitymafék miatt. de nem pesti vagyok. attól mehetek bármelyik kórházba? kell beutaló? melyik kórházat ajánlanátok?
2011. szept. 14. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Kel hát beutaló, anélkül rád sem néznek. Közlöd a dokiddal, hogy Bp-i kórházba mennél, és ő kiír vmelyikbe. Majd felhívod azt a kórházat és időpontot egyeztetsz vele. :) Ajánlatot nem tudok ezzel kapcsolatban ajánlani, lány vagyok :) Úgy hallottam, hogy ugyan a Dél-Pesti Kórház nagyon nagyon gagyi, beceneve Dél Tepsi, a nőgyógyászat jó, bár az Téged nem érint :D l/16 és ne tévesszen meg a korom :D Koravén vagyok... :/
2011. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 1: Kell* 2.: Amúgy mindig a lakhelyedhez legközelebbi kórházba szoktak beutalni...
2011. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!