Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akik pszichiátrián vannak,...

Akik pszichiátrián vannak, azokat lehet látogatni?

Figyelt kérdés

A nővérem volt barátja, pszichiátrián van, mert többször is probált már öngyilkos lenni. Attol hogy a tesommal összevesztek, tudja hogy ránk még számithat(tesomra, anyura, és rám) minket tekintett a családjának, amikor együtt voltak tesommal, mivel a családjával összeveszett csunyán. Eddig már 2x probált öngyilkos lenni, és a tesoi elkönyvelték hogy bolond, és kiröhögték. Most pszichiátrián van(bolondok háza) és meglehetne majd látogatni? Szeretném h tudja h ránk még számtihat igy is.

17L


2011. szept. 17. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Te, azért a pszihiátria nem rögtön bolondokháza.

Nekem ismerősöm volt bent (kettő is, persze nem egyszerre), mind a kettőt lehetett látogatni.

Bár az egyik csak szimplán amnéziás volt, a másik azért annál durvább..

Szerintem ha nem zártosztályon van, akkor lehet.

2011. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki zárt osztályon van azt is lehet! Sajnos nekem a nagymamám ott volt, és őt is látogathattuk...be kellett csengetni, és egy nővér mindig kinyitotta a zárt ajtót...
2011. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet látogatni,bizonyos idő elteltével meghatározott körülmények között még a zárt osztályon is,de öngyilkossági kísérlet miatt nem hiszem hogy ott van. Így igen, mihamarabb menjetek be hozzá, és öntsetek lelket bele!
2011. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bolondokháza.. hát ez aranyos.

Amúgy persze, hogy lehet.

2011. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 danceinthedark válasza:
100%
Lehet. Zárt osztályon is, de ott figyelni kell arra, hogy látogatási időben látogasd, mert egyébként nem fognak beengedni. De ha a család megadott egy listát azokról a személyekről, akik látogathatják és te azon nem vagy rajta, akkor szintén nem engednek be. 14 év alatti gyerek nem mehet be. Éles, hegyes tárgyat, mobiltelefont nem lehet bevinni.
2011. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bolondokháza? Joeg...

én öngyilkossági kiserlet miatt voltam zárt osztályon. Látogathattak.

2015. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!