Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki a legjobb bőrgyógyász...

Ki a legjobb bőrgyógyász Budapesten?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy kihez tudok fordulni azzal a problémámmal, hogy 23 évesen is nagyon pattanásos az arcom, a hátam és a dekoltázsom. Szedtem már többféle gyógszert, ecsetelős, kenegetős gyógyszereket is használtam, de egyik se vált be. Az se baj, ha magán, csak végre legyen valami eredménye.
2011. szept. 18. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Pfeiffer István bőrgyógyász-kozmetológus.

Nagyon kedves, türelmes ember. Igazi jó lélek! :) És nem is drága. (mellesleg volt, hogy nem fogadta el a pénzt...)

Az asszisztense is nagyon aranyos, közvetlen.

Itt találsz infót:


[link]

2011. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Fel is fogom keresni. :)
2011. szept. 19. 07:32
 3/3 anonim válasza:
Én is nagyon régóta szenvedek pattanásokkal és már kinőttem a tini korból.. Tulajdonképpen gyógyszeren kívűl mást nem tud tenni a bőrgyógyász ilyen esetekben, vagy tévedek? A krémek nem váltak be, meg a kozmetikus sem. Mit tudna felírni ezen kívűl?
2015. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!