Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tanulói jogviszony fennállása...

Tanulói jogviszony fennállása esetén hányadik életév után kell felnőttorvost választani?

Figyelt kérdés

Idén nyáron lettem 18, és a gyerekorvosom / háziorvosom azt mondta, hogy ők nem adhatnak ki semmiféle papírt (igazolás, recept) felnőtt embernek. Erről megkérdeztem a felnőttorvost, akihez körzetileg be lennék osztva, ő tőle pedig azt kaptam válaszul, hogy 19 éves koráig köteles fogadni a gyerekorvos az embert, ha az rendelkezik tanulói jogviszonnyal.


Ja igen, annak ellenére, hogy elvileg nem szabadna 18 éven felüli embernek kiadniuk papírokat, mégis fogadott így utoljára...


Akkor most hogy is van ez? Szimplán csak le akar rázni a gyerekorvos? Mert nekem nagyon úgy tűnik.


Egy középiskolás diák, 18+


2011. szept. 20. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
19 éves korodig legkésőbb, a háziorvosom mondta mert én is 19 voltam amikor váltottam.
2011. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ezek szerint csak meg akar szabadulni tőlem. Hát, ilyen esetben nem nagyon lehet mit tenni.
2011. szept. 20. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!