Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki jelentkezne nálam...

Valaki jelentkezne nálam abban az ügyben, aki naponta végez önkatéterezést valamilyen probléma fennállása miatt?

Figyelt kérdés
Én már több mint két éve csinálom és szeretnék tapasztalatokat szerezni ebben az ügyben.
2011. jan. 31. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár én férfi vagyok, de idén lesz 9 éve, hogy csinálom az önkatéterezést.
2011. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha tudok segíteni, írj privit!
2011. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nővel szeretnék konzultálni, mivel mégiscsak más helyzetben van egy nő, aki katéterezi magát és más egy férfi. Szerintem nem lehet ugyanazt a tanácsot, tapasztalatot megosztani férfival. De mindenesetre köszönöm a visszajelzésedet és kitartást kívánok.

Én most Pécsre szeretnék eljutni, ahol már műhólyag és pacemaker beépítést végeznek, ezzel az eredeti hólyag elsorvasztásra kerül és az új hólyag működik, így talán megszabadulnék ettől a "borzasztó" tevékenységtől.

2011. febr. 1. 08:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok a tegnap válaszoló! Persze, természetesen megértem, hogy nővel akarsz erről beszélni és tiszta szívből kívánok Neked kiváló egészséget és minden elképzelhető jót!!!
2011. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!