Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beteg vagyok szerintetek?

Beteg vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap este elég rosszul voltam (mellkasfájdalom,fejfájás hányinger) de elmult mind lefekvés után...Reggel felébredtem és ismét hányingerem volt mostmáár nagyon nagyooon!!!! Kb 10 perc után már hánytam is és ismét fáj a fejem , egy kicsit még hányingerem is van..Étvágyam sincs egy kekszet ettem ma csak . de aztis alig birtam megenni. 13 éves vagyok! Menjek el holnap orvoshoz szerintetek? Lehet komolyabb is?????
2011. szept. 25. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
menjel orvoshoz, szerintem semelyik tanár nem örülne neki, ha lehánynád a cipőjét:)
2011. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De tesóm ( lány 16 éves) izél hogy csak szimulálok meg ilyenek...és igy semmi kedvem nincs orvoshoz menni inkább mennék suliba :( :S
2011. szept. 25. 11:30
 3/8 A kérdező kommentje:

meg akármikor nekem valami bajom elkezdi a szövegét..: jaj csak szimulál mert iskola stb...:SSSSSS


De én legalább ugy megyek orvoshoz hogy tényleg van valami bajom, ő meg csak igazolást kér h hadd logjon.... meg nemis jár rendesen iskolába....Én meg legalább szeretek is suliba járni.. :(

2011. szept. 25. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:

> De tesóm ( lány 16 éves) izél hogy csak szimulálok meg ilyenek...

Sz*rni rá! Menj orvoshoz!

2011. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
holnap elmegyek :)
2011. szept. 25. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Holnap menj orvoshoz. Lehet, beszedtél valami vírust...
2011. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmegyek. :/
2011. szept. 25. 11:37
 8/8 A kérdező kommentje:
ha tényleg valami vírust szedtem össze, akkor hány napra irna ki az orvos??? nem szeretnék sokat hiányozni!!
2011. szept. 25. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!