Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvoshoz kell mennem, de nem...

Orvoshoz kell mennem, de nem akarok suliba menni. Hogyan hitessem el vele, hogy tényleg beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Reggel nagyon fájt a fejem, meg hányingerem volt. Volt egy kis hőemelkedésem is, de már csak a fejem fáj minimálisan.. Ezen a héten nem akarok suliba menni. Hogy hitessem el az orvossal, hogy tényleg beteg vagyok? Reggel életem legborzasztóbb dolgát csináltam ennek érdekében - sós kávét ittam.. De nem használt semmit, sőt azóta úgy érzem hányni fogok.. Ötlet?
2011. szept. 27. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
simán csak játszd el a hattyúk halálát a dokinak. nem itt inni mindenféle sz.art. mondd hogy egész éjjel lázas voltál, fáj mindened, gyenge vagy, szédülsz, blablabla. én rengeteget lógtam így, és a doki valahogy mindig bevette és 1 hétre kiirt. havi szinten volt hogy többször is eljátszottam és soha sehol nem volt gondom vele....
2011. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a doki nem hülye, látni fogja, hogy nem vagy lázas.

Talán 1-2 napra kiír, de többre nem hinném. A sós kávé pont arra jó, hogy hányjál. Nem ártana egyébként sürgősen innod némi vizet (sokat), mert sót ily módon bevinni a szervezetbe nem egy jó dolog... Aki tengervizet iszik (sós), nem édesvizet, az belehal, mert elvonja a szervezettől a vizet a só.

2011. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
ezzel csak te fogod megszívni ha folyamatosan hiányzol, hogy lehet ilyen lusta? Komolyan, nekem a suliban az egész éves hiányzásaim max 2 hetesek voltak, de azok is valódi betegség miatt
2011. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Milyen oka van annak hogy nem akarsz iskolába menni?


-mert tanulni kell? - otthon maradsz egy hét anyagát tanulhatod, úgy hogy órán se voltál.

-dolgozat lesz? - megírod hiányzásod után, egyedül, amikor csökken a puskázás esélye, vagy lefeleled szóban.

-nem bírod az egyik tanárt/osztálytársadat- egy hét múlva ugyanúgy szembesülsz a problémával.

-ráadásul, ha sokat hiányzol akár vizsgáznod is kellhet év végén. (ha jól tudom a határ az éves óraszám 10%-a)


Én koleszos voltam és a drága iskola spórolt a fűtéssel ez miatt délután már nem volt fűtés a suliban így a koleszban sem, így állandóan meg voltam fázva, és a legyengült immunrendszerem miatt a vége felé már más nyavalyát is elkaptam. Meg mondtam dokinak mi a helyzet és két hétre kiírt suliból, mert addigra már normálisba kapcsolták a fűtést.

Viszont régebben mikor tényleg beteg voltam meg mindig küldött suliba...

2011. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
77%

nekem nincs ilyen gondoom:DD

Az orvosom rettenet jó arc, kaptam 3hét tesi felmentést,annyit mondtam neki,hogy fája lábam..:DD

volt,hogy bementm és azt mondtam,hogy nem akarok iskolába menni,kaphatnék egy hét kiirást??Természetesen otthon aztmondtam,fáj a mandulám..:DDD

2011. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már bocs, de nem azt kértem, hogy fejtsd ki az életedet, meg hogy mi történt veled.. Ha nem tudod ki vagyok, meg miért nem akarok éppen menni, akkor szerintem a kérdésre válaszolj, és ne okoskodj rögtön. Köszpusz. ;]
2011. szept. 30. 09:32
 7/9 anonim válasza:
61%
örülj neki hogy ennyit kaptál nyomorék:)
2011. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Dokinak hiaba hazudsz, mar a testmozdulatbolbol tudni fogja. Nem kell mast mondanod, csak annyit, faradt vagy, ki vagy, kell egy kis piheno. Erre koteles kiirni, hisz "sztressz" alatt nem lehetsz es nem is tudsz mukodni.
2011. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
82%
Mond azt neki hogy hánytál reggel/este és hasmenésed van.Ezt nem tudja ellenőrizni mint pl.a lázat.
2022. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!