Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyen műtétet fedez a TB?

Ilyen műtétet fedez a TB?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a 2 combom összeér, és ha nincs rajtam nadrág, akkor összedörzsölődnek, kisebesednek, és egy idő után a sebek már annyira fájnak, hogy nem bírok járni.

Emiatt nem hordhatok szoknyát, nem vehetek fel nyáron fürdőruhát, és még egy nyáriruhát sem. Nem azt mondom, hogy nem szeretek nadrágba lenni, de néha azért jó lenne egy kis változatosság, meg hát jó lenne egyszer bikiniben fürdeni.


Ezt egy plasztikai műtéttel gondolom meg lehetne oldani, de nincs rá pénzem. Arra gondoltam, hogy mivel ez lényegében egészségügyi műtét lenne (nem egészséges ha valakinek folyton sebes a bőre a combján), ezért esetleg megpróbálhatnám TB-ből fizetni.


Fogyókúrázni már rengetegszer próbáltam, de a combomból soha sem fogytam egy kicsit sem, bármilyen vékony voltam a combom mindig ilyen volt.


Szerintetek van esélyem rá, hogy ezt fedezze nekem a TB?


21L


2011. szept. 27. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nincs.
2011. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2011. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem fedezi, viszont megoldható a probléma máshogy is. Egyszerűen kell egy megfelelő hosszúságú sztrecs nadrág, esetleg lábfej nélküli, vagy sima harisnya a szoknya alá :)
2011. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mutasd meg a körzetidnek, bőrgyógyásznak stb. Egy próbát megér, mert nekem ez pont olyan kategóriában van, mint a Apukám anyajegyei, hogy az arcán volt 1 meg a hátán. A hátán nagyon súlyos eset volt, mert ha nekiment valaminek meg ilyenek leszakadt neki, vérzett...

Nézd próba cseresznye, de lehet, hogyha sokat macerálod őket legalább azt eléred, hogy egy részét vagy részletfizetésben fizesd ki. 1 zsírleszívás nem tudom mennyi, de 100 körülre saccolom az 10 ezer ft-ossával kevesebb, mint 1 év.

2011. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetleg sportolj!
2011. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Apropó. Hintőport próbáltad már? Reggel meg este jó alaposan beszórni azt a felületet.
2011. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hintőport is próbáltam és azt is, hogy napi 5x kenem neogranormonnal, de egyik sem használt. Harisnya sajnos nem használ (csak késlelteti a seb kialakulását, de a nap végére akkor is lesz). Nyaranta azt csinálom, hogy felveszek térdig érő cicanadrágot a szoknya alá, de 35-40 fokban úgy elég meleg.
2011. szept. 27. 13:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg megkérdezni a körzeti orvost és utána bőrgyógyászt, mivel így további fertőzéseknek vagy kitéve.

Egy kérdést megér és legfeljebb azt mondják, hogy nem.


Én úgy tudom, hogy ha valakinek a terhesség alatt megereszkedik a hasán a bőr és ez további problémákat okoz, akkor bizonyos esetekben támogatja a TB. Sőt azt hiszem, hogy a mellkisebbítő műtéteket is.

2011. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem támogatja, hiszen ez csak esztétikai műtét lenne, mivel nadrággal tudsz védekezni ellene. tudom, a könyöködön jön ki, de próbálj meg sportolni, valami kardiót, úgy a combodból is lemegy előbb utóbb, és mellette diétázz. a futást tudnám leginkább ajánlani, az a leghatásosabb.
2011. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel a dolgoggal, szoktam így járni. Ha nagyon bepirosodik, akkor ez kicsit brutálisan hangzik : egy vattapamacsot beáztatok arcszesszel és végighúzom a seben párszor. Szolidan majd összes*zarom magam, de másnap reggelre szinte nyoma sincs a dolognak :)
2011. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!