Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyen műtétet fedez a TB?

Ilyen műtétet fedez a TB?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a 2 combom összeér, és ha nincs rajtam nadrág, akkor összedörzsölődnek, kisebesednek, és egy idő után a sebek már annyira fájnak, hogy nem bírok járni.

Emiatt nem hordhatok szoknyát, nem vehetek fel nyáron fürdőruhát, és még egy nyáriruhát sem. Nem azt mondom, hogy nem szeretek nadrágba lenni, de néha azért jó lenne egy kis változatosság, meg hát jó lenne egyszer bikiniben fürdeni.


Ezt egy plasztikai műtéttel gondolom meg lehetne oldani, de nincs rá pénzem. Arra gondoltam, hogy mivel ez lényegében egészségügyi műtét lenne (nem egészséges ha valakinek folyton sebes a bőre a combján), ezért esetleg megpróbálhatnám TB-ből fizetni.


Fogyókúrázni már rengetegszer próbáltam, de a combomból soha sem fogytam egy kicsit sem, bármilyen vékony voltam a combom mindig ilyen volt.


Szerintetek van esélyem rá, hogy ezt fedezze nekem a TB?


21L


2011. szept. 27. 12:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Keresd föl a lakóhelyed szerint illetékes Területi Egészségbiztosítási Pénztár (az OEP Területi Hivatala, és nem a Kormányhivatal Szakigazgatási Szerve!) Egészségügyi Osztályát, ahol pontos választ kapsz a kérdésedre, mert több mindentől is függhet a dolog!
2011. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha mégse támogatná valahogy csak el lehet intézni egy részletfizetést...
2011. okt. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na tudtál intézkedni/érdeklődni? Mit tudtál meg?
2011. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!