Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Németországba ellátják ingyen...

Németországba ellátják ingyen a benőtt, és begyulladt körmöt?

Figyelt kérdés
Férjem kint van németbe, van Eu-Tb kártyája, de úgy hallottuk,hogy csak sürgős eseteket látnak el ingyen. Férjemnek nagyon be van gyulladva a lába ujja,mert benőtt a köröm, próbálta kivágni de nem sikerült. Itt magyarországon is fél évente el kell mennie kivágatni a körmeit. Már tiszta genny neki meg vérzik is, a cipőt alig bírja felvenni. Ott ki vágnák neki ingyen Tb-re?
2011. szept. 29. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ingyen, ha itthon fizeti a TB-t (tehát érvényes az EU TB kártyája) akkor ellátják,a biztosító terhére.
2011. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is EU-s kártyám van, de nem Németországban dolgozom.

Fejbetöréssel és hányós-hasmenéses nyavalyával ingyen elláttak. Pedig utóbbinál kórházban is kellett maradnom. (persze nem egyszerre történt a két eset)


De kórháztól is függhet ám, legalább is amikor sz*rul voltam mondták nekem, hogy ne abba a kórházba menjek be, ahova terveztem, mert ott biztosan fizetni kell.

2011. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!