Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Égési sérülés ellen?

Égési sérülés ellen?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy hónapban 3 helyen égettem meg magam. A csuklómon, cigivel a karomon, és véletlen egyik haverom cigivel a fejemet. Nem látszanak nagyon, mégis kiváncsi lennék, hogy valami segíthet-e abban, hogy eltűnjenek, ne látszódjanak, vagy nincs mit tenni ?

17/F


2011. okt. 3. 11:20
 1/3 bánomisén ***** válasza:

Barátkozz a gondolattal (és a sebhelyekkel), és ezután ne bökdössétek egymást égő cigivel, vagy - és most jön a standard duma - szokjatok le :-)

Plasztikai úton elvileg el lehet tüntetni ezeket a sérüléseket, de szerintem aránytalanul magas áron.

2011. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
menj el a patikàba és vegyél 40 gyogynövényes bittner svédcseppet 1000 ft körul van és kenjed be magad napi 3szor egyhonapig
2011. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy néhányszor a jövőben is megégeted Magad, ezért jól teszed Ha veszel magadnak a dm-ben egy Vermix fortét, és azzal kenegeted Magad.aZONNAL ELMÚLIK A FÁJÁS ÉS HA AZNAP 4-5X BEKENED VELE AZ ÉGÉS HELYÉT, másnapra nyoma sem marad. Gyógyszertáron keresztül is megrendelheted a MEDILINE nagykereskedéstől Én is használom a sütés, főzés miatt és nagyon jó. szia V,X
2011. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!