Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egy fél évig segédápolóként...

Ha egy fél évig segédápolóként dolgozok egy kórházban, akkor az jelent valami pluszpontot az orvosira?

Figyelt kérdés
Vagy "csak" tapasztalatot gyűjtök, de a pontszámításban nem jelent semmi pluszt?
2011. okt. 4. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, vedd elő a kémiát(vagy fizikát(?)), meg a bioszt, és hajrá :),azon kívül meg csinálj legalább egy nyelvizsgát ha még nem lenne. De amúgy, amit segédápolóként csinálhatsz(elviekben), az tapasztalatnak is kevés. Elvileg egy segédápoló nem szúrhat inectiot, nem vehet vért, semmi ilyesmi. Csak ágyaznál, ágytálaznál, vérnyomást mérnél, ebédet osztanál, meg ilyesmi. Ezeket pedig orvosként nem nagyon fogod csinálni, viszont ha felvesznek, akkor elsőéves ápolástani gyakorlatodon ezeket mind megtapasztalhatod úgyis :). Szóval szerintem inkább tanulj és akkor nem lesz gond, nem bekerülni a nehéz amúgy, benn maradás viccesebb.
2011. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, nagyon köszönöm! igazából egy ponttal maradtam le, most fogok újraérettségizni, addig nem is akarok elmenni sehova dolgozni. de köszönöm szépen, remélem most majd sikerülni fog :)
2011. okt. 4. 15:23
 3/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Ha segédápolóként szeretnék dolgozni az egyetem mellett. De már a nyáron el szeretném kezdeni...kell hozzá valami végzettség?

2012. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyelvvizsga jelenthet

plusz pontot -

2018. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De legjobb ha újra

érettségizel

2018. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!