Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet hatékonyan lefogyni?

Hogy lehet hatékonyan lefogyni?

Figyelt kérdés

Fogyni akarok tabletták és más hülyeség nélkül.Hiába keregélek a neten,semmi olyat nemtalálok ami tényleg hasznos lenne.Külön ebédet vacsorát magamnak nem készithetek...

Ha minden étkezés előtt megiszok 1 pohár vizet az tényleg hatásos?


2011. aug. 19. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Heti fél kilóval számolj, és a fontot állítsd át kg-ra.

Kalóriadeficittel lehet fogyni, vagyis többet kell elégetni, mint amennyit megeszel.

Kalóriatáblázat:

[link]


Este lehetőleg kerüld a szénhidrátot.

Mindent lehet enni mértékkel, de ha egy szelet sütiben van 500 kalória meg egy csirkecombban és rizsben is 500, és választanod kell, akkor jobban jársz a csirkével.

+ Törekedni kell, hogy minél egészségesebben egyél: kerüld a finomított lisztes dolgokat és a cukrot meg a zsírt. Helyette teljes kiörl. liszt/kenyér/tészta, sok zöldség, gyümölcs, és kevés olaj.

Nagyjából ennyi.

+ Sport.

2011. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Víz:

- van, aki azt ajánlja, hogy igyál egy pohár vizet, és kevesebbet eszel (tartok tőle, hogy azok ajánlják, akik nem értenek hozzá)

- van, aki azt mondja, hogy evés előtt és után fél óráig nem szabad inni, mert felhigítja a gyomorsavat és nem szívódnak fel a tápanyagok - de ez nem fogyókúrás módszer, mert a zsír ettől lerakódik, csak a hasznos dolgokat nem hasznosítja a szervezet, tehár csak rontod a helyzetet


Mi az igazság? Nem tudom, mindkettőben van logika. Egy biztos, ha iszom evés közben, többet tudok enni.

2011. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz a családodtól eltérően étkezni akkor javaslom csökkentsd az adagokat. Mondjuk fele annyit szedj, mint eddig. A pohár vizes megoldást én is használom, és tényleg telít, bár igaz, hogy ugyanúgy éhes leszel picit később. De mindemellett ha tényleg hatásosan és tartósan szeretnél fogyni akkor muszáj tornáznod. Ha nincs otthon torna dvd-d akkor privátba küld el az msn címed és én küldök neked egy nagyon jót!

És persze ehhez sok akarat és elszántság kell.

2011. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt komolyan gondoltad, hogy majd megiszol egy pohár vizet étkezés előtt, és fogyni fogysz?

Hány éves vagy?

2011. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12.32 A kérdező valószínűleg azért gondolja jó megoldásnak amiért sokan mások is. Ha megiszol egy pohár vizet evés előtt, akkor már jóval kevesebbet fogsz majd tudni enni. A kevesebb étel pedig tulajdonképpen egyenlő a fogyással. De én írtam is, épp előtted, hogy ez csak átverés a szervezetnek, mert ez a pohár víz gyorsan átmegy az emberen és ismét éhes lesz. És ez már csak akarat erő kérdése, hogy eszik-e vagy sem. Persze ettől az egy cselekvéstől még nem érhet el komoly eredményt, és tartósat sem.
2011. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!