Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen (teljes) vizsgálatok...

Milyen (teljes) vizsgálatok vannak?

Figyelt kérdés

Hallottam CT-ről, teljes kivizsgálásról, röntgenről, stb. de nem tudom, mikor mire érdemes elmenni / mikor küld el az orvos valamelyikre?


A teljes kivizsgáláson MINDENT kimutatnak? Szóval a vérrögöt, daganatokat is?

Ha igen, akkor mire jó a CT vizsgálat? Mikor küld el a háziorvos ilyenekre? Azzal az indokkal lehet kérelmezni, hogy küldjön el egy teljes CT-re / laborra, hogy 20 év alatt még egyszer sem voltam?


2011. okt. 21. 19:07
 1/3 anonim válasza:
Hát valami indok kell,remélem nincs ilyesmi gond,am laborra könyebben adnak,a ct helyett elsőnek inkább a hasi Uh t adják,de csak akkor ha panasz van
2011. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vok,am a Ct meg labor se mutat ki mindent
2011. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azzal fix nem küldenek el CT-re, hogy 20 év alatt nem voltál, az egy baromi drága vizsgálat, csak indokolt esetben csinálják meg.

Könnyebb lenne ha elmondanád milyen tüneteid vannak, merre kéne továbbindulnod.

Trombózisra való hajlamot vérvizsgálatokkal lehet kideríteni, daganatokat pedig attól függ, hogy hol van a probléma.

De amúgy nem csak keringési rendszeri és daganatos betegségek vannak a világon.

2011. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!