Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast vírusírtóm van és...

Avast vírusírtóm van és mellette Spyware Terminatort használok. Amikor vizsgálatok közül teljes kémprogram és VÍRUS vizsgálatot csinálok, ahhoz ugye használja a ClamAV vírusírtó programot is?

Figyelt kérdés
És ilyenkor miközben keresi a vírusokat a Spyware az Avast fájlrendszer védelme mindig kijelez egy fenyegetést: C/DOCUME~1/USERPC~1/LOCALS~1/Temp/clamav. Sok szám és betű. Clamtmp ezzel mit lehet csinálni, és hogy maga a vírus mi? Ezt írja Win32:Rootkit-gen. Azt tudom mi az a Rootkit vírus, januárban elvileg sikerült kiírtani, de akkor is ha jól emlékszem mindig akkor jött ki amikor a ClamAV-ot is használta Spyware.
2011. máj. 15. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit ír ki folyamatként az avast! ilyenkor?
2011. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beteszi karanténba. A fájlrendszer védelme észleli kijön egy ablak, és rögtön beteszi karanténba.
2011. máj. 15. 21:42
 3/7 A kérdező kommentje:
De amikor mélyvizsgálatot csinálok akár avasttal akár spyware-el nem jelez ki semmilyen vírust, csak akkor amikor a spyware-nek ezt a ClamAV programját is használom vagy használja a Spyware.
2011. máj. 15. 21:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam, hogy megint blokkolja-e mikor ezt a programot használja, és megint blokkolta meg kijelezte. Ezt írta ki Az Avast Blokkolt Egy Fenyegetést. Berakta karanténba.
2011. máj. 15. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:

A kettő sztem bekavar egymásnak. Ez pont egy "a kevesebb több" színtér.

Most ajánljak harmadikat?

Én nortont használok, meg ccleanert.

Időnként csinálok nagyobb takarítást, meg egy malwarebyte-os keresést. Max havonta. Nincs gondom évek óta. Meg már persze megtanultam netezni. Nem járok crack oldalakra, nem veszek be kamu dolgokat, stb.

De ehhez idő kell. Próbálj ki több mindent, aztán horgonyozz le, annál amelyik a leg szimpatikusabb. Vicces, de észérvekkel itt sem megyünk semmire, igazából érzelmi alapokon nyugszik a dolog. Pedig az egész csak sok sok 1 meg 0.

:)

2011. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Objektum, Fertőzés, Művelet, Folyamat.

Na, a folyamat sorra lennék kíváncsi. ;)

2011. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ClamAV nélkül használd a terminátort.
2011. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!