Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak szexuális úton lehet...

Csak szexuális úton lehet elkapni a hpv vírust? Nálam, tavaly derült ki, hogy hpv-m van, de 13éve ugyan azzal a férfival vagyok. Esetleg, ő megcsalt ugykaptam el. De neki milyen orvoshoz kell mennie? Van erre orvosság? Nekem nem írtak semmit.

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szintén HPV-m van. Évekig lappanghat ez a betegség az ember szervezetében, és egy legyengült imunrendszeri állapot hozza ki. Igen, csak szexuális úton terjed, de egy csomó válfaja van. Nekem szülés után a 6 hetes rutinvizsgálati citológiámból derült ki, hogy HPV 3-sa vagyok. Tipizálták is. Az orvos ajánlott rá immunrendszer erősítőt, de végül is nem hagyott nyugodni a dolog, és elintéztem magamnak, hogy kaphassak cellagamot. Kerress rá interneten! Nekem bevállt! Novemberben megtudtam,hogy 3-as a citológia rizikófaktrom. Az orvos ajánlott immunrendszer erősítőt, marha drága volt, de kiváltottam és beszedtem. Anyósom egészségügyis, így ő javasolta nekem a celladamot, de szerintem némi utánajárással, te is el tudod magadnak intézni, hogy kaphass!Januárban elkeztem szedni. Leleteim szerint hétfőn és szerdán 10-10 cseppet kell egy kockacukorra csepegtetnem és elszopogatnom éhgyomorra, se víz se kaja, se fogmosás előtte való és az utána való fél órában. Februárban elmentem egy másik dokihoz Pestre akinek ez a Hpv vírus a szakterülete. Ő megvizsgált. Ekkorra már 1 hónapja szedtem a celladamot. És azt mondta pár nappal az eredményeimre, hogy már P2!!!!! Tehát javultam!!!!! Gyógyulok. Most kell hozzá majd visszamennem májusban. Remélem biztató eredményeket mond, és akkor belevághatunk a következő baba projektbe! Ha kell valami segítség, szólj. Könnyebb úgy, ha nem vagy egyedül!:) Ha kell doki telefonszám, vagy valami hasonló írj privit.

Ne aggódj! Ne frusztráld magad! Igenis kell rá gyógyszer, bár első alkalommal nekem sem adott Fehérváron az orvos semmit sem. A műtétet el lehet kerülni! Nem kell a "szamárlétrát" végigzongorázni! Gondolom, te is még időben vagy! Az, hogy a párod fertőzhetett e meg, pedig sürgősen feletsd el! HPV szinte minden ember szervezetében jelen van, csak van akinél okoz problémát, van akinél nem. Van aki teljesen leéli az életét tünetmentesen, van aki nem... A férfiak csak hordozók, de náluk is okozhat problémát. Ne aggódj! Van megoldás és segítség. Ha kell valami akár egy jó szó, vagy bármi, írj privit!

Üdv: egy 26 éves lány, egy 10 hónapos gyönyörű kisfiú édesanyna...

2009. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Boldoggá tesz,hogy nálad volt javulás.Nekem,is van egy hét éves fiam,31éves vagyok. Én,tavaj októberben voltam dokinál rákszürésen.Mikor kiderült,hogy hpv gyanuja és p2-es vagyok,nagyon meg ilyedtem útána nézztem a neten,ott olvastam,hogy nemi úton lehet elkapni.Mivel,előtte kétt éve derült ki,hogy félre lépett a férjem,igy hát minden gyanum rá írányult. De,ha ő nem szed semmit akkor mindig vissza fertözhet? Még a neten olvastam,hpv-re jó! Folsav tabletta,c-vitamin,idol-3-karbinol,de útobíról a patikában nem halóttak. Hétfőn kérek időpontot a nőgyógyászomhoz,és ha még mindig fertőzött vagyok akkor ki probálom a cellagamot,amit ajánlótál.Te,Pesten melyik orvoshoz vagy korházba jársz,mert én Budai vagyok,régen a Söfibe jártam,de sajnos megszünt,most meg a XI.ker. Fehérvári sztkba.Sajna,mi nők szenvedünk ettől legjobban.
2009. máj. 3. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok! Én vidéki vagyok, Pesttől 120km-re élek. Dr Jávorkai Imre főorvosnál jártam. Nekem őt ajánlotta az unokatesóm, aki szintén(p2-es) HPV-vel ment el hozzá. Ő teljesen meggyógyult. De sajnos, azt nem tudom, hogy neki mit ajánlott. Én elmondtam az orvosnak, hogy mit szedek és azt mondta rendben van, alkalmazzam továbbra is. Leleteimből látszott, a javulás.:) Megijedtem, mert azért szeretnénk a fiúnk mellé egy másik babót rövid időn belül, és a műtét gondolata nem nagyon tetszett... Gondolom neked is elmondta az orvos, hogy hogyan is zajlik. És ha megvan a műtét, utűnna várnunk kellene még fél évet..Azt mondják nem befolyásolja az ilyen műtét a következő baba megfoganását, kihordását stb...De mindenki a maga bőrét viszi vásárra. Én nem szeretném.

Visszatérve a dokira, én csak ajánlani tudom. Telszámot tudok adni, ha érdekel. Drága, de szerintem az egészségünk megér ennyit. (10E egy vizsgálat)

C vitamint én is szedek egyébként.

Azt mondják, hogy a P2 még annyira nem gáz, és hogy sokan élnek p2-vel. Bár tudom ez senkit sem vigasztal. Lényeg, hogy időben vették észre, és van rá gyógymód. És el lehet kerülni a műtétet. Első vizsgálatnál nekem sem ajánlott semmit sem a doki, mondván, hogy az immunrendszer majd legyőzi. mikor másodjára voltam, írt fel valamit..sajna nevére már nem emlékszem...:( De végül anyósom ajánlásával celladam cseppek: neve: VTTACELL és a Celladam kúp. Eddig bevált.:)

Celladam készítmény alkalmazása rosszindulatú daganatos betegségek esetében a sejtszaporodás csökkenését eredményezi mellékhatások nélkül. A készítmény kedvezően befolyásolja a szervezet ellenálló képességét, megvédi a szervezetet a betegséget kiváltó környezeti ártalmakkal szemben (pl: influenzajárvány). Tumor és egyéb betegségek megelőzésére, egyenlőtlen állapotok kezelésére ajánlott szer.

A Celladamot a biológiailag válaszadó képességet módosító anyagok közé sorolhatjuk. Elsősorban a sejtmembrán működését változtatja meg, így a különböző ingerekre bekövetkező "sejtválasz" módosul. --> Felismerhetővé teszi az immunrendszer számára a beteg, sejtburjánzásnak indult sejteket. Így az immunrendszer felismeri, és meggyógyítja önmagát. "Felismeri a hibát."

Mellesleg magyar találmány, csak Magyarországon nem szabadalmaztatták, itt nem ismerik el. De be lehet szerezni, 2500 FT körül van.

Szóval én csak ajánlani tudom. Jó példa előttem anyósom nővére, aki hasonlóan ilyen probléma miatt már évekkel ezelőtt mondták neki, hogy HPV_je van, de olyan súlyos, hogy csak 1-2 évet jósoltak neki jó esetben. Azóta teljesen tünetmentes. Meggyógyult. Ha kell a doki telszáma szólj! Szép estét

2009. máj. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszi a hasznos infot. Elfogadom a doki telefonszámát. Én,május 18.-án megyek dokihoz,remélem jó hireket mond majd. Most,rá találtam egy jó vitamin forrásra és szedem,iszom a neve zöldárpa tablettába és porba is kapható,meg még szedek imunerősítöt. Remélem,mihamarabb lesz második babád. Jó,éjszakát.
2009. máj. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!