Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kiveszik a méhemet milyen...

Ha kiveszik a méhemet milyen lesz a szexuális életem?

Figyelt kérdés

Ugy értem, mennyi időnek kell eltelnie hogy ugyan ugy érezzem, ha egyáltalán ugyanugy fogom érezni??

utána olvastam hogy mi marad meg,meg mi nem. csikló oké.

de másképp nem is fogom élvezni? vagy mi lesz? légyszives irjatok!


2011. okt. 27. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az élvezet érzéséhez nem kell a méhed, ha a másik megmarad van esély a gyerekre csak kevesebb mint h a mind2 meglenne, de a szexnél ugyanazt fogod érezni mint eddig.
2011. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

milyen "ha a másik megmarad?"

a méhéről van szó, nem a petefészkéből. méhe csak egy szokott lenni az embernek. szexben nem hiszem, hogy bármi változást okoz.

2011. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tényleg :D nem tudom miért asszociáltam a petefészekre :)
2011. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyből mennyi marad meg? A méhtestet veszik csak ki v a nyakkal együtt, esetleg csonkolják a hüvelyt is? Hasi műtét lesz v hüvelyen keresztül oldják meg? Követi még egyéb gyógyszeres kezelés v ezek után azt már nem alkalmaznak hosszú távon?

Ezek a dolgok mind befolyásolják a dolgot. Ettől függetlenül sztem legjobb esetben is eltelik pár hónap. Nagyon sajnálom, h ilyen előtt állsz.

2011. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Marad midnen teljesértékű, ugyanúgy nő maradsz mindenestül. A szex ugyanúgy megmarad. Fel a fejjel :)
2011. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!