Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vakbélgyulladás? [Folyt. Lent]

Vakbélgyulladás? [Folyt. Lent]

Figyelt kérdés
Elég régóta, nagyon gyakran erősen fáj, görcsöl a hasam, de mindig csak egy ponton. Olyankor nagyon rosszul vagyok, szinte összeesek. Elmentem orvoshoz, azt mondta vírus és semmi komoly, de szerintem lehetséges hogy a vakbelemmel van valami. !!!! Ha vakbél lenne, csak műtéttel lehet kezelni !!!!?????
2011. okt. 22. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm akinek vakbélgyulladása volt, azt mondták fél óra alatt lett iszonyatosan rosszul hányt és el volt gyengülve meg összeesett, és rögtön kórházba vitték, megműteni. Szóval állítólag nincs nagyon előjele, nagyon hirtelen lefolyású az egész.
2011. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:/ Mit tehetnék?? Hogyan előzzem meg? Meg lehet egyáltalán???
2011. okt. 22. 17:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg 15/L
2011. okt. 22. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok doki, nem nagyon tudok ilyenben segíteni, nem akarlak félretájékoztatni sem, de találsz infot vele kapcsolatban ha keresgélsz.

Én csak ennyivel tudtalak konkrétan segíteni.

2011. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utánanézek!
2011. okt. 22. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.

A vakbél elég akut dolog, amit csak műtéttel lehet kezelni. Ha úgy érzed, hogy aggályaid komolyak és nem bízol a háziorvosod szakvéleményében, javaslom keress fel egy másik háziorvost.

2011. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2011. okt. 22. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy fontos lenne tudni, hogy melyik oldalon fáj a hasad azon az egy ponton? Merthogy a vakbél - az esetek többségében - ( :) ) az alhas jobb oldalán okozhat elsősorban fájdalmat. Mindemellett a vakbélgyulladás jele lehet még a hányinger, hányás, hőemelkedés, esetleg láz.

Egyébként ha nem múlnak a panaszaid, menj el egy sebészeti szakrendelésre, oda nem kell beutaló.

2011. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nem hülye az orvosod, akkor a legkisebb vakbélgyulladásra utaló jellel már elküld egy sebészeti kivizsgálásra. Ha meg tényleg úgy érzed, hogy az van neked, akkor keress másik orvost, mert ez nem játék!
2011. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!