Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ausztriában élek /Graz/....

Sylsyke kérdése:

Ausztriában élek /Graz/. Szeretnék egy nagyon jó gyermekorvost, (aki beszél magyarul is vagy eleve magyar) hol találom meg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az idegorvos miatt mentel oda Viktorka???
2011. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normális választ adni, akkor húzzál el innen, de nagyon gyorsan, ok?
2011. okt. 24. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Mar elhuztam... Egeszen Salzburg-ig.
2011. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz, mit szórakozol itt velem?
2011. okt. 24. 17:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Máskülönben jövőre én is tervezem a Salzburgi munkámat, lehet, hogy majd ott összefutunk...
2011. okt. 24. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ok. Majd eszunk egy Sacher tortat... ;)


Mi a dokival nemetul beszelunk. Elotte kikeresem szotarbol a nehez szavakat, kiirom egy papirra es ugy megyunk oda. (en kb felsofok elott lehetek). Nincs gondunk vele. Parod nem tud segiteni?

2011. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom azota sikerült-e talälni, de en is itt elek a gyerekekkel es ez az info nekem is nagyon jol jönne!! A kötelezö orvosi vizsgälatok vonatkoznak a magyar (ällampolgärsägu) gyerekekren is ugye? Az ehez szükseges särga oltäsi könyvet hol tudnäm nekik megszerezni? Välaszolj legyszi, fontos lenne! Köszi!
2011. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!