Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor fogom érezni az eredményét?

Mikor fogom érezni az eredményét?

Figyelt kérdés
Egyoldalú tyúkmellkasom van, nem áll ki nagyon,éppen csak egy icipicit.Ez a kevés is zavaró, a bal mellemet gátolja, hogy kiegyenlítődjön a jobbal. Elég vékony vagyok,de izmos is. (mellizom,hasizom) Még nem csontosodott be, fájdalom nélkül betudom nyomkodni a szegcsontomat. Naponta tornázok,fekvőtámaszozok, légzőgyakorlatokat végzek. Ennek mikor fogom látni eredményét? Nyár közepén kezdett kialakulni. Előre is köszönöm a válaszokat! 13/F
2011. okt. 28. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:

biztos hogy tyúk mellkasod van? mert ez veleszületett a tiéd meg nyár elején kezdett kialakulni! mindenképpen háziorvos aki elküld a sebészetre! Ha tényleg az van (amit kétlek) helyre tudják hozni egy esztétikai műtéttel!

De amit csinálsz légzőtorna, úszás stb az tökéletes! Szerintem dokihoz menj! És nyugi

2011. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is tyúkmellkasom volt. Azt ajánlották, hogy sportoljak sokat és akkor nem fog látszódni, vagy megműtik, beépítenek egy fém akármit, mint egy fogszabályzó... Nem műtöttek és egy percet sem sportoltam, teljesen helyrejött, kiegyenlítődött 22 vagyok kb olyan koromban votunk kivizsgálásokon mint ahány éves vagy te is.


22/F

2011. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!