Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtét után hogy fogom...

Mandulaműtét után hogy fogom érezni magam?

Figyelt kérdés
Most fognak altatással megműteni és nagyon félek, bár azt mondják, hogy "ezt a portás is elvégzi", de azért ilyesztő. Akinek volt már mandulaműtéte mi volt a műtét után? Úgyértem, hogy nagyon rossz? Tudom, hogy egyénenként változik, de azért érdekelnek tapasztalatok.
2011. jún. 14. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
az altató miatt nagyon gyenge leszel, lassan fogsz beszélni és a szemed is alig bírod nyitva tartani. Egyéb hatása nincs ha a kivétele miatt aggódsz.
2011. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg:Jól.
2011. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen mandulaműtét? Orr vagy torok mandula mert nem mindegy.

Ha torok akkor egy kicsit szar lesz a műtét után,mert fájni a fog a torkod,és alig fogsz tudni nyelni.Egy kicsit olyan mint amikor totál begyullad az ember torka,és az is fáj ha vizet iszik.De kapni fogsz fájdalomcsillapítót,így elviselhető lesz.

Az orrmandula (tavaly voltam orrmandula műtéten,és altattak) az nem vészes.Inkább az altatás az ami miatt furcsának,fáradtnak érzi magát az ember.Az orrmandulánál nem fáj semmi,csak olyan fáradt vagy és kész.Engem maga az altatás jobban kikészített,mint a mandulaműtét.

JA! és magát a műtétet nem fogod érezni.Annyi élményed lesz,hogy hallani fogd amikor szólítanak,ébresztenek,és egy kicsit émelyegni fogsz.

2011. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
garatmandula, köszi a válaszokat :)
2011. jún. 14. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:

SZia!

Nem vészes,tényleg rutin műtét..

Tudom,könnyű mondani,de tényleg.

Persze,utána pár napig lehet szar lesz,de ki lehet bírni,pláne fájdalomcsillapítokkal.

Szóval ne félj,ez legyen a legnagyobb eü.problémád:)

2011. jún. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most kicsit megnyugodtam. :)
2011. jún. 15. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Túléled, ne aggódj! :)

Én 21 éves voltam amikor ki kellett végül venni. Az első két hét nehéz lesz, de aztán fokozatosan jobb lesz. Baromi rossz érzés volt, de ki lehet bírni. Engem nem is altattak el, így kértem, no meg a doki is mondta, hogy így kevésbé veszélytelenebb. S tényleg ez legyen a legnagyobb ilyen gondod! :)) Mielőbbi jobbulást!

2011. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Bár mondjuk azt mondják, hogy minél később veszik ki annál rosszabb lesz. :/
2011. jún. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!