Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Házi pálinka jó sebet fertőtle...

Házi pálinka jó sebet fertőtleníteni? (SOS)

Figyelt kérdés
Betadine-t vagy házi pálinkával fertőtlenítsem a sebem?
2011. nov. 4. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

is-is, de a házi pálesszel belsőleg.


viccet félre téve: maradj a betadinnál szerintem. pláne ha elérhető közelségben van

2011. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. nov. 4. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
eüben 70%-os alkohollal fertőtlenítenek, de jó a pálesz házi fertőtlenítésre, ha nincs más megoldás.
2011. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2 napja megkarmolt a macska, most vettem észre.

Betadine-vel kezeltem most.

2011. nov. 4. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább Betadine. De elárulom neked, hogy egy macskakarmolástól fertőtlenítő nélkül sem lesz semmi bajod. Főleg akkor nem, ha két napja történt és eddig észre sem vetted. Nem kell túlreagálni.
2011. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, csak amikor láttam, hogy a patkánnyal a szájában fut, azután kicsit redvásnak tartom a macskát :D
2011. nov. 4. 15:56
 7/7 homo ludensz ***** válasza:
Ha van gyógyszertári szeszed ne hogy már a karmolást mosogasd. Egy aromával és megfelelő hígítással igen jó gyógyszer állítható elő belőle. Egy-két pohárka belső használat után a karmolást el is felejted.
2011. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!