Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Annyira fáj a torkom most,...

Annyira fáj a torkom most, mint szerintem még soha eddig :S:S:S:S Ilyenkor tényleg jót tesz a pálinka, vagy ez csak szóbeszéd? 16/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Tantum Verde és Bioparox sokkal jobb lenne rá. + Ne igyál hideget és forrót, szénsavasat valamint csípőset (pl. fűszeres leves, kaja), ill. kamillatea is tilos, szárít - ettől csak jobban fájna.
2011. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
septofort, strepsils, méz!
2011. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jót tesz!! bár ne várd hogy hosszú órákig tartson.. :D szóval rúgj be :D
2011. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem! Sőt, nagyon káros, mivel ilyenkor kímélni kell a torkot. Se nagyon hideget, se csípőset, se alkoholt, mert az nagyon szárít. És ne is beszélj, főleg ne kiabálj, a suttogás viszont rosszabb mint a rendes beszéd, úgyhogy ne is suttogj.

Ami jót tesz, az a langyos folyadék kortyolgatása, az le is mossa a bacikat. Sokszor volt nekem ilyen, az egyetlen, ami használt, az a Tantum Verde torokspray. Jó még az A-vitamin (orvos tud írni) és a Calcimusc injekció (meginni kell). Semmi más nem használt soha.

2011. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak az első mondatodat láttam a főoldalon, de egyből kattintottam a kérdésedre, hogy pálinkát javasoljak! nekem jót szokott tenni, mástól viszont hallottam, hogy jégert vagy unicumot iszik torokfájásra. szerintem igyál meg egy feles pálinkát, ártani biztosan nem fog.
2011. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
úgylátom ide ilyen műanyagemberek járnak... tantum verde stb. én akkor is azt mondom hogy jót tesz!
2011. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen én szoktam gargalizálni pálinkával, sós vízzel, citrómlé is nagyon jó, valamint erőspaprikát is eszem ilyenkor. Nekem az a jó, ha marja a torkom és ezek tisztítják a lerakódást.
2011. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na végre egy vérbeli ember (15:50-es) ;)
2011. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!