Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen mellékhatásai lehetnek,...

Milyen mellékhatásai lehetnek, illetve milyen következményei lehetnek egy stuma műtétnek?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres kezelés lesz amivel tartani tudják a szintet és ha jól állítják be akkor nem fog változni semmi, bár ez nem mindig jön össze...nekem alulműködik a pajzsmirigyem de azt javasolták ne műttessem meg mert macerásabb és amúgy is csak kis adag gyógyszer kell...ha jók az orvosok nem lesz utána gond vele, de addig még el kell jutni.
2011. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!De én már túl vagyok már a gyógyszeres kezelésen, december 6ig kell eldöntenem h a radiojódot vagy a műtétet válasszam.Van egy 2 éves kislányom és inkább megműttetem magam, mint hogy 2 hétig hozzá se érjek :(
2011. nov. 7. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
az oké, de műtét után is kell gyógyszert szedned életed végéig :)
2011. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!