Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Augmentint kell szednem, már...

Augmentint kell szednem, már 6. napja napi kettőt veszek be, és hasmenésem volt és már hánytam is, ezek mellékhatások, de így hogyan menjek iskolába, vagy kb bárhova?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 23:15
 1/4 Virág6 ***** válasza:
Lehet hogy nem bírod a penicilint,amit tartalmaz a gyógyszer.
2011. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Probiotikum ezerrel,hasfogó vagy kettő,sok víz. Az augmentin mindenkit kinyír.
2011. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát nem tudom, de én erre az átkozott gyógyszerre vagyok allergiás. :S


Lehet te is allergiás vagy rá?

2011. nov. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A múlt héten én is az Augmentinnel kapcsolatban tettem fel kérdést, nekem is ez volt a bajom, bár nekem csak a hasam ment tőle elég keményen. Nekem a doki ezért írt ki egy másik antibiotikumot, azon már túl vagyok. Én azt javaslom hogy mindenképpen szedj Lactivot, vagy más ehhez hasonló probiotikumot, nekem segített valamelyest, olvass utána. Vagy említsd meg a dokinak a panaszod. Gyógyulj meg! Szia
2011. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!