Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A lakóhelyemen kívül bárhol...

A lakóhelyemen kívül bárhol mehetek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, a lakcímkártyámon is a régi címem szerepel még, de már 2 éve Bp-en lakom. Havonta 1szer járok haza, így szeretném ha lenne itt egy háziorvosom (épp beteg vagyok most is), illetve szeretnék vérvételt csináltatni és nőgyógyászhoz menni. Már tudom, hogy melyik háziorvosi rendelőhöz tartozok, ott elvileg regisztrálni is fognak engem, ezzel talán nincs gond. A vérvételre gondolom adhat beutalót, a nógyógyászat inkább a kérdés. Nyugodtan elmehetek bárkihez, nem kell fizetnem? Esetleg tudnátok ajánlani egy jó nőgyógyászt Bp-en?
2011. nov. 11. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
A háziorvos adhat mindenhova beutalót! Ha adhat vérvételre, akkor adhat nőgyógyászatra is. Alapból a lakóhely szerinti illetékeshez. Ha máshova ( név szerint leírva!) szeretnél menni akkor oda is adhat beutalót. De ilyenkor a Te dolgod az előzetes lebeszélés hogy hajlandóak e fogadni, időpontot egyeztetni stb.
2011. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!