Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudnék rávenni valakit,...

Hogyan tudnék rávenni valakit, hogy elmenjen az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egy rokonom beteg, de az istenért sem hajlandó elmenni az orvoshoz. Már dolgozni sem tud, teljesen legyengült. Gyomorfájdalmakra panaszkodik, mi azt gyanítjuk a tüneteiből, hogy gyomorfekély. 50 év feletti nagyon makacs férfiről beszélünk.
2011. nov. 4. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Egyébként nem csak a gyomorfekély jár fájdalmakkal.
2011. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak mi szerintünk az. Legalábbis ahogy olvastam a tüneteit, passzolnak rá. Fél, hogy bent marad a kórházban. Azt mondja, ő csak akkor megy kórházba, ha viszik.
2011. nov. 4. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazi dilettáns válasz: csak akkor, ha viszik lol. Meg mi az, hogy bent marad? Nem volt még pár napot távol a családjától? Nem értem ezt a hozzáállást. Szerintem inkább pár nap a kórházban, némi kellemetlenség, mintsem meghalni egy könnyen gyógyítható betegség miatt, amit hagynak elharapózni. Nekem 34 évesen rákot diagnosztizáltak, szerinted itt lennék, ha nem megyek orvoshoz, mert lehet bent kell maradni a kórházban pár napot? Így nem lehet segíteni, ha nem hagyja valaki. Nem akarlak megsérteni, de ez gondolkodásmódra és intelligenciára is utal...



36/F

2011. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok vele igen, csak hát ezt neki kéne mondani... Tiszta idióta felfogás...
2011. nov. 4. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvastasd el vele amit előzőleg írtam, hátha megjön az esze.
2011. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van gyermeke/unokája/felesége/kiskutyája...stb. ne önmagáért hanem a szeretteiért tegye meg!

Győzze le a félelmét és menjen el, mert így miatta szenvednek a családtagjai is, akik aggódnak érte!

2011. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a lelki ismeretére próbáljatok hatni, ne maga miatt tegye meg, hanem a családja miatt.
2011. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!