Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gógytornász szeretnék lenni....

Gógytornász szeretnék lenni. Milyen faktot érdemes felvenni?

Figyelt kérdés

10.es vagyok,februárban kell leadni a faktválasztási papírt. biológia alap..mellette kémia?

elég csak bioszból az emeltszintű érettségi? DE OEC-re mennék ha végzek.


2011. nov. 19. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biosz mellett tesi.
2011. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát mibol van oda a felveteli? Olyan faktra menj!;)
2011. nov. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

10. ben még én is gyógytornász akartam lenni (:

én emelt bioszt vettem fel (: szar volt a biosztanárom.. uh emelt helyett középszinten csináltam meg.. 5- ös lett.. (:

emeltre nem mertem volna elmenni (: ha jó biosztanárod van és tényleg érdekel ez a szakma akkor hajrá, de nagyon sokat kell tanulnod :/ és a bioszt nem elég bemagolni érteni is kell...

Én 2012 ben jelentkezek gyógytornára.. remélem felvesznek.. de ugye itt ez az új 500-as rendszer ami miatta a pontok megfognak emelkedni.. 2 éve végeztem és most emelt magyarra készülök a tavasszal, ha sikerül 80% felettire és ott van mellette a 5 ös bioszom így is necces lesz :/ tehát biosz- magyarral tuti h lehet menni (: ha jól emlékszem a biosz vagy a kémia kötelező!! de ha gyógytornát akarsz tanulni akkor biosz mert anatómiét fogsz tanulni élettant, orvosi latint, ect ect..

remélem segítettem (:

én az emelt bioszt javaslom (:(:

2011. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tudom mit fogok tanulni,utánnajártam :)

köszi a válaszokat.

2011. nov. 20. 19:05
 5/8 anonim válasza:
Biosz mindenképp, tesi felesleges, kémiából nem hinném, h kell fakt, mert max biokémiád lesz. Akkor már több értelme van a fizikának, de inkább azt vedd fel faktnak, ami jobban is érdekel.
2011. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
No, és mi kell oda, mi derult ki?
2011. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Tavaly felvételiztem, úgyhogy nem tudom, h később a felvételi tárgyak mik lesznek, de tavaly még magyar volt a kötelező + választható: biosz, kémia, fizika, informatika. Bármelyiket választod, mindegyiket kell majd tanulni valamilyen formában (biokémia, biofizika, pathobiokémia, illetve élettanban és kórélettanban minden van). Sok sikert! :)
2012. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


ezt találtam.. tehát a biosz emelt mindenképp és mellé kémia vagy fizika vagy infó vagy magyar.. akkor érdemes biosz kémia fakt nem?

2012. jan. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!