Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik olyan újfajta kemoterá...

Létezik olyan újfajta kemoterápia ami hatásosabb az eddigieknél és nem hullik ki tőle a beteg haja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik, de azt hogy a betegnek melyik a hatásosabb , azt az onkotim bizottság dönti el. Ha baj van, a haj a legkevesebb veszteség! Kinő!
2011. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom,hogy a haj kinő és nem is azért kérdeztem,csak anyukám orvosa mondta így,hogy ettől az új fajtától nem hullik ki a haj,ezért írtam így,hátha aki ismeri vagy hallott róla könnyebben be tudja azonosítani ezt a fajta kezelést.Ha esetleg valaki tudna még erről az új kemoterápiáról infót,írjon...
2011. nov. 22. 20:18
 3/3 Ildi19880516 válasza:

A párom édesapjánál a napokban diagnosztizálták a rosszindulatú daganatot és Neki azt mondták, hogy olyan kemót fog kapni, amitől nem hullik ki a haja. Erről én most hallottam először, lehet tudni vmit erről az újfajta kemóról?

Köszönöm!

2014. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!