Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szakrendelésre való bejelentke...

Szakrendelésre való bejelentkezés első alkalommal: Szerencsére több doki közül választhatok, de nem ismerem/nem halottam róluk semmi infót sem. Mi alapján válasszak?

Figyelt kérdés

Legyen minél magasabb az orvosi-fokozatuk?

Tehát inkább adjunktust, főorvost válasszak, ""sima"" szakorvos helyett? Kor alapján? Vagy főleg nem ezek döntenek egy Doki képességeiről, hozzáállásáról?


2011. nov. 27. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudok tanácsot adni. Én azt csináltam, hogy az első aki éppen ott volt, ahhoz bementem. Ha nem volt szimpatikus, akkor kipipáltam, hogy többet hozzá nem megyek. Lassan végig jártam mindegyiket, mire megtaláltam a nekem szimpatikus és bizalmat keltő orvosnál
2011. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a titulus alapján kell dönteni. Én ültem professzorra várva 4 órát,(öt perc vizsgálata miatt) és mentem soron kívül un.kisdoktorhoz, aki aztán csillagos ötöst kapott nálam.

Én szakrendelőben dolgozom. Amikor kérdezi a beteg a doktorok nevét, éltalában mindig a férfit választják.

De mi pl. megkérdezzük a panaszait, és az alapján ajánlunk valakit. Mindenkinek van valami specialitása.

2011. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem női dokit keress..
2011. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!