Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Biztosan nem trombózis? :S

Biztosan nem trombózis? :S

Figyelt kérdés
Tegnap este izomláz szerűen elkezdett fájni a vádlim, ma erőltettem is elég sokat gyalogoltam buszoztam stb. Estére nagyon fájt, menni nem bírtam és elég csúnyán bedurrant a boka feletti vádli rész. Ügyeletre mentünk ahol csak megerősítették a már bennem is kialakult trombózis gyanút. UH-n is megnézték ott se találtak elváltozást, és a vérkép se mutatott semmit. Hazaengedtek, hogy vszínű íngyulladás de a doktornő is csak találgatott. 100%-ig kizárható a trombózis?
2011. nov. 30. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérj beutalót ANGINOLÓGIÁRA, ott megtudják mérni a láb vérellátását műszerrel. Ha érszűkületed van azt is.

Ha nem mutat elváltozást, akkor is jó lenne, ha elmennél egy érsebészhez, érfestéssel kimutatható.

2011. nov. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A háziorvos is csak legyintett semmi konkrétumot nem mondott. Venorutonnal kenegessem kb. ennyit. Úgyhogy, köszönöm szépen!!
2011. nov. 30. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!