Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi kell az Abortuszhoz?

Mi kell az Abortuszhoz?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kell 30ezer forint. De ez minden esetben? 18 év alatt szülői beleegyezés és hova kell fordulni ilyen esetben??
2011. dec. 6. 20:40
1 2
 1/20 anonim válasza:
Meg egy nem kívánt gyerek...
2011. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Legelőször orvoshoz. Ő ad egy papírt arról, hogy tényleg terhes vagy és ráírja, hogy hány hetes.

Utána családvédelmi szolgálathoz kell menni tudtommal. Ott kiokítanak, aztán adnak 3 nap gondolkodási időt.Utána visszamész ha még akarod és adnak papírt és csekket. Azokkal meg elmész a dokihoz.

18 év alatt természetesen kell szülői beleegyezés.


Egyébként ha elmész orvoshoz, és megmondod hogy nem szeretnéd megtartani, akkor útba fog igazítani.

2011. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2011. dec. 6. 20:46
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként már biztos, hogy terhes vagy? Miért akarod elvetetni? Védekeztél?
2011. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Már bocs,nem kioktatnak,hanem elmondják a lehetőségeket és a következményeket,majd 3 nap gondolkodási idő után vissza mész,ha 18 alatti vagy kell hozzá szülő,és igen 30 ezer ft,még jó hogy fizetni kell érte ez nem egy mandulaműtét....
2011. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azt írtam "kiokítanak". Mielőtt belekötsz vmibe, olvasd el alaposan....
2011. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
bocs félre olvastam,csak volt múltkor egy hasonló kérdés és az egyik válaszoló előadta magát,hogy minek kell a kioktatás,ha valaki abortuszt akar meg miért nem ingyenes,azt hittem már megint egy ilyen válaszoló van..
2011. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát még nem biztos! de 3 napja meg kellett volna hogy jöjjön és nem jött még persze pár nap késés belefér.! de általában mindig vagy 1-2 nap késéssel jött meg! am igen de kiszakadt a gumi!
2011. dec. 6. 20:56
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
amúgy ha nem is tudod,hogy terhes vagy,csak késik már is arra gondolsz,hogy hogyan öld meg?? hány éves vagy? ha kiszakadt miért nem vettél be 72órás tablettát?
2011. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem szeretnék kicsúszni majd az elvetetési időszakból.! igen tudom gyilkosság de most mit csináljak ha kiszakadt a gumi.. am 17 mert faluban lakik és messze van a kórház ahova mennem kéne!
2011. dec. 6. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!